Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Dámské dárkové balíčky

Řadit podle:
orderby
1600 Kč s DPH 1322 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo, Balzám na rty, Krémový deodorant s ručně malovaným víčkem, Parfém jasmín Pokud má jedna vůně deodorantu více verzí barev víčka, napište prosím do poznámky, jakou barevnou kombinaci jste si vybrali (platí pro kašmír a grep)
1600 Kč s DPH 1322 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo, Balzám na rty, Parfém, Deodorant roll-on s vlastním motivem Doba zhotovení je 4 dny. Motiv, který chcete na roll-on vygravírovat napište do poznámky u objednávky, nebo nám svůj motiv pošlete na e-mail info@raekosmetika.cz POZOR! vlastní motiv může být text, nebo obrázek v křivkách (ne foto)
1250 Kč s DPH 1033 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Parfém, Deodorant roll-on s vlastním motivem Doba zhotovení je 4 dny. Motiv, který chcete na roll-on vygravírovat napište do poznámky u objednávky, nebo nám svůj motiv pošlete na e-mail info@raekosmetika.cz POZOR! vlastní motiv může být text, nebo obrázek v křivkách (ne foto)
620 Kč s DPH 512 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo s motivem žij teď, Balzám na rty, Krémový deodorant s motivem žij teď
750 Kč s DPH 620 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo s malovaným víčkem (vůně dle výběru), Balzám na rty - Káva laté, Krémový deodorant s malovaným víčkem (vůně dle výběru) Pokud má jedna vůně produktu více verzí barev víčka, napište prosím do poznámky, jakou barevnou kombinaci jste si vybrali (platí pro kašmír a grep)
1380 Kč s DPH 1140 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Balzám na rty - Karamel, Parfém indický lotos, Deodorant roll-on klasický nebo s vlastním motivem s vůní lotosu Doba zhotovení je 4 dny. Motiv, který chcete na roll-on vygravírovat napište do poznámky u objednávky, nebo nám svůj motiv pošlete na e-mail info@raekosmetika.cz POZOR! vlastní motiv může být text, nebo obrázek v křivkách (ne foto)
700 Kč s DPH 578 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo, Balzám na rty, Krémový deodorant s vlastním motivem Doba zhotovení je 4 dny. Motiv, který chcete na víčko deodorantu vygravírovat napište do poznámky u objednávky, nebo nám svůj motiv pošlete na e-mail info@raekosmetika.cz POZOR! vlastní motiv může být text, nebo obrázek v křivkách (ne foto)
1600 Kč s DPH 1322 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo s vůní indického lotosu, Balzám na rty - Káva laté, Parfém indický lotos, Deodorant roll-on klasický nebo s vlastním motivem s vůní lotosu Doba zhotovení je 4 dny. Motiv, který chcete na roll-on vygravírovat napište do poznámky u objednávky, nebo nám svůj motiv pošlete na e-mail info@raekosmetika.cz POZOR! vlastní motiv může být text, nebo obrázek v křivkách (ne foto)
1600 Kč s DPH 1322 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo s motivem žij teď, Balzám na rty, Krémový deodorant s motivem žij teď, Parfém
700 Kč s DPH 578 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo s vlastním motivem s vůní vanilky a orchideje, Balzám na rty - Káva laté, Krémový deodorant s ručně malovaným víčkem - Vanilka a orchidej Doba zhotovení je 4 dny. Motiv, který chcete na bambucké máslo vygravírovat napište do poznámky u objednávky, nebo nám svůj motiv pošlete na e-mail info@raekosmetika.cz POZOR! vlastní motiv může být text, nebo obrázek v křivkách (ne foto)
750 Kč s DPH 620 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo s vlastním motivem s vůní vanilky a orchideje, Balzám na rty - Káva laté, Deodorant roll-on s vlastním motivem s vůní vanilky a orchideje Doba zhotovení je 4 dny. Motiv, který chcete na roll-on a bambucké máslo vygravírovat napište do poznámky u objednávky, nebo nám svůj motiv pošlete na e-mail info@raekosmetika.cz POZOR! vlastní motiv může být text, nebo obrázek v křivkách (ne foto)
1600 Kč s DPH 1322 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Bambucké máslo s vůní indického lotosu, Balzám na rty - Káva laté, Parfém indický lotos, Krémový deodorant s ručně malovaným víčkem - Indický lotos
Copyright MAXXmarketing GmbH